Konum :
Susuz Mh. FSM Blv Küme Evler No:248 Yenimahalle/Ankara
Email :
info@mrglojistik.com.tr
Bizi Arayın :
(0312) 395 01 01

Ankara Ambar

Ankara ambar firmamız, uzun yıllardır Ankara ilinde, Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedir.

Türkiye’nin her yerine gidiş ve geliş olarak ambar hizmeti, nakliye hizmeti sunmaktayız. Uygun fiyat anlayışımız ve kalite belgelerimiz ile sektörün öncülerinden olmaya devam ediyoruz.

Ankara ambar firması olarak, işiniz için en iyi kapasiteli araçlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm gönderilerinizi garantili olarak taşıyoruz.

Ağırlıklı olarak doğu bölgelerine gerçekleşen sevkiyatlarımızda, doğu bölgesinin en çok ambar kargonun yapıldığı il ise Ankara diyarbakır ambar olarak bilinmektedir.

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren Ankara nakliye firmamız en uygun ambar nakliyat fiyatları nı vermektedir. Biz Güneydoğu Lojistik olarak, tüm izinleri alınmış ve tüm bakımları yapılmış araçlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara Ambar İle Kaliteli Nakliyat

İmal edilen ürünler başarılı bir şekilde tüketicilere ulaştırılmadığı takdirde herhangi bir anlam ifade etmez. Sorunsuz bir biçimde tüketicilere ulaştırılmaması durumunda ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun tüketici memnun kalmayacaktır. Bu sebeple de firmalar imal edilen ürünlerin nakliyat işlemlerine çok dikkat ederler. Nakliyat konusunda atılan her adım büyük bir titizlikle atılır.

Nakliyat işlemlerine gösterilen özen arttıkça maliyet de artar. Özellikle Türkiye’nin her noktasına hizmet vermek ve ürünlerini ulaştırmak isteyen markalar çok ciddi nakliyat ücretleri öderler. Nakliyat ücretlerinin düşürülmesi ancak buna karşılık alınan hizmet kalitesinde bir düşüş olmaması için farklı seçenekler söz konusudur. Ankara ambar nakliyat işlemleri de bu seçenekler arasında yer alır.

Ankara Ambar Firmaları

Firmamız, Ankara ambar firmaları arasında kalitesinden ödün vermeden hizmetini vermeye devam etmektedir.

Ankara’nın gimat bölgesinde Ankara ambar gimat olarak hizmet veriyoruz. Ostim nakliyat firmaları listesinde uygun fiyatlı ambar güvencesi ile hizmet ediyoruz.

Nakliyatlarda Ürün Bazlı Sıkıntılar Ortadan Kalktı

İmalatı tamamlanmış olan ürünlerin tüketiciye ulaştırılması aşamasında kamyonlar ya da tırlar kullanılır. Türkiye’nin farklı noktalarına doğru yola çıkan araçlar olabilecek en kısa sürede ürünleri teslim etmek isterler. İmal edilen ürünler küçük ebatlardaysa ya da herhangi bir sıvı materyale sahip değilse kargolar ile gönderilebilir. Ancak diğer durumlarda alternatif nakliye işlemlerinde ihtiyaç duyulur.

Ebatları büyük olan ürünlerin nakliye işlemleri çok büyük bir sorun haline gelir. Kargo firmaları bu ürünleri kabul etmedikleri için alternatif yöntemler aranır. Sıvı içerikli ürünlerde de durum farklı olmaz. Bu aşamada devreye giren Ankara ambar nakliyat hizmeti ile birlikte ihtiyaçlar en iyi şekilde karşılanacaktır. Ürünlerin yapısı ne olursa olsun ambar nakliye sistemi ile istenen adrese aktarılabilir.

Nakliye Maliyetleri Paylaşılıyor!

Firmalar her dönemde yüksek sipariş almayabilir. Özel makinalar üreten bir firma Türkiye’nin herhangi bir noktasından sipariş aldığında üretim sonrasında makinaları bu şehre taşımak zorunda olur. Makinelerin ebatları büyükse kargolar bu ürünleri kabul etmez. Herhangi bir nakliye firması ile iletişime geçildiğinde teslimat kabul edilse de çok yüksek seviyede maliyetler söz konusudur.

Nakliye firmaları ürünleri araca yükledikten sonra yola çıkarlar. Kamyonlarda ya da tırlarda daha fazla malzemeye yer olması önemsizdir. Firma aracı kiraladığı için belirlenen kiralama bedelini ve yol ücretini öder. Ancak bu durumda aracın boş kalan kısımları için de bir bedel ödenmiş olur. Ankara ambar hizmeti ile bu sorunun ortadan kalkması hedeflenmiş ve bunda başarı elde edilmiştir.

Ambar nakliyat sisteminde ürünler teslim alındıktan sonra toplanma alanına getirilir. Nakliyesi yapılacak olan malzemeler araçların içerisine düzenli bir biçimde yerleştirilecektir. Herhangi bir firmanın ürünü aracı doldurmuyorsa boşluklara farklı firmaların ürünleri konur. Böylece araçlarda çok sayıda firmanın ürünü bir arada taşınır.

Araçların tam kapasite yola çıkıyor olması ortaya çıkan maliyetin en iyi şekilde değerlendirilmesi anlamına gelir. Aracın içerisinde Ankara ambar hizmetini alan farklı firmaların ürünleri olduğundan kapladığı alanla orantılı olarak maliyetler de paylaşılacaktır. Böylece nakliyat masrafları da çok düşük seviyelere inmiş olur.

Ankara Güneydoğu Ambar Fiyatları

Ankara güneydoğu ambar hizmetlerimizde, en uygun fiyat politikası ile çalışıyoruz. Türkiye’nin 81 iline lojistik ve ambar gönderilerinizde, en uygun fiyatlı ambar firması olarak lütfen bizden teklif alınız.

Garantili ve sigortalı ürün gönderimlerinizde, Güneydoğu Lojistik ile çalışmaktan memnun kalacaksınız.

Ambar Nakliyat İle Kapıdan Kapıya Teslimat

Ambar nakliyat sisteminin kullanımındaki en büyük avantajlardan bir tanesi ürünlerin kapıdan teslim alınmasıdır. Üretici firmalar eğer Ankara ambar hizmetini alıyorsa imal edilen ürünler yüksek ağırlıkta ya da büyük ebatlardadır. Kargo firmaları ile gönderilemeyen bu ürünlerin ambar hizmeti için firmaya ulaştırılması da sorun olur.

Bizler uzun süredir sunduğumuz ambar nakliyat hizmeti kapsamında hizmet satın alan müşterilerimizin adreslerine giderek ürünleri teslim alıyoruz. Henüz işlemlerin başladığı aşamada ürünler konusunda bilgi sahibi olunurken bu bilgilere göre araçlarımız adreslere geliyor. Teslim alınan ürünler istenen şehirdeki adrese götürülüp oraya bırakılıyor.

Ambar Hizmetlerimiz

Ülke çapında ambar nakliyat hizmetini sunan farklı firmalar yer alır. Firmamız da Ankara’dan bu hizmeti sunan firmalardan bir tanesi. Firmamızın Ankara ambar sektöründe lider konumda olmasının birçok farklı sebebi bulunuyor. Hiç kuşkusuz uzun yıllara dayanan tecrübemiz müşterilerimizin bizleri tercih etmesindeki sebepler arasında yer almakta.

Uzun yıllardır ambar nakliyat hizmetini veriyor olmamız sebebiyle ortaya çıkabilecek olan sorunların tamamı konusunda bilgi sahibiyiz. Birçok soruna karşı önlemlerimizi aldığımızdan ortaya çıkabilecek her sorun kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır. Bu sayede ürünler belirlenen tarih ve saatlerde adreslere teslim edilir. Hiçbir sorun yaşamadan nakliyatın gerçekleşmesini istiyorsanız tecrübemize güvenebilirsiniz.

  1.                 Ankara Diyarbakır Ambar
Ankara Gaziantep Ambar
Ankara Batman Ambar
Ankara Trabzon Ambar
Ankara Antalya Ambar
Ankara Adana Ambar
Ankara Samsun Ambar
Ankara Hatay Ambar


Kurumsal Yapı İle Güvenli Nakliyat

Nakliyat işlemleri iş hayatının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Firmalar her dönemde tercih ettikleri gibi ürünlerini farklı nakliyat firmalarına teslim ederek adreslere güvenli bir şekilde gönderilmesini bekliyorlar. Her ne kadar alışılagelmiş bir düzen olsa da aslında tamamen güvene dayalı bir sistem mevcut. Ürünlerinizi güvenli bir şekilde belirlenen adreslere nakliye edebilecek firmaları bulmanız ve bu firmalara ürünlerinizi teslim etmeniz gerekli.

Firmamızın sahip olduğu kurumsal yapı tam da bu aşamada devreye girer. Bizlerden alacağınız Ankara ambar hizmetinde tüm adımlar kurumsal yapı çerçevesinde atılmaktadır. İlk etapta düzenlenen sözleşmeler her iki tarafında haklarını en iyi biçimde korur. Bunun sonrasında süreç planlanan şekilde ilerler ve ürünlerin teslimatları güvenli bir şekilde tamamlanır.

Ankara’nın Her Noktasında Ambar Nakliyat Hizmeti

Ankara’da ambar hizmeti dendiğinde akla gelen ilk firma konumundayız. Hizmetimizi Ankara’nın herhangi bir ilçesi ya da mahallesi ile sınırlamıyor oluşumuz bunda en önemli etmenlerden bir tanesi. Firmanız tarafından imalatı gerçekleşen ürünler direkt olarak üretim merkezinizden ya da depolardan teslim alınabilir. Bu alanların Ankara’nın hangi bölgesinde olduğu önemli değildir.

Araçlarımız sizlerin verdiği adreslere gelerek buradan ürünleri teslim alırlar. Teslim alınan ürünler merkezimize getirilerek burada haftalık planların oluşturulması beklenir. Bu planlara göre araçlar yüklenir ve Ankara ambar hizmetinin teslimat aşamasına geçilir. Hangi ilçede olursanız olun bizlerle iletişime geçerek bu profesyonel hizmeti alabilirsiniz.

Kaliteli Araçlar ve Uzman Şoförler

Sizlere sunulan kaliteli hizmetteki en büyük pay büyük bir özveri ile çalışan ekip arkadaşlarımızda. İşlerinde uzman olan şoförlerimiz büyük bir titizlikle yüklenen araçları en iyi şekilde belirlenen adreslere ulaştırmaktadır. Herhangi bir şekilde araç içerisinde yer alan malzemeler sürücü hataları sebebiyle zarar görmez. Firmamız bunun güvencesini verebilmektedir.

Hasarsız teslimat garantisi sunmamızın sebeplerinden bir tanesi de sahip olduğumuz araç filosu. Araçlarımız her zaman kaliteli markalar tarafından üretilen düşük yaştaki araçlardır. Sunulan Ankara ambar hizmeti bu araçlar sayesinde kusursuz olarak verilir. Kaliteyi hissetmek ve ürünleri güvenle farklı şehirlere aktarmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Nakliyat İşlemlerinin Her Aşamasını Takip Edin

Ambar nakliyat işlemleri için bizlerle iletişime geçmenizin ardından firmamız ürünleri teslim almak için adresinize gelir. Adresinizden teslim alınan malzemeleri tekrardan görmeniz ya da incelemeniz çok mümkün olmayacağından özel bir takip sistemi kurulmuştur. Sahip olduğumuz bu sistem ürünün durumu hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmanıza imkân tanır.

Adresinizden teslim alınmış olan ürünlerin toplanma alanına indirilmesi sizlere bildirilir. Bunun sonrasında araçlara yüklenirken hangi plakalı araç ile taşınacağı da sizin bilginiz dahilinde olacaktır. Araçlar Ankara ambar hizmetini sunmak için kontaklarını çevirdikleri anda nakliyatın başladığı bilgisi sizlere sunulur. Sonrasında da aracın yeri ve durumu hakkında istenen her bilgiye ulaşım mümkün olacaktır.